Відділ освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Сумської області

НУШ

Новій українській школі – нове забезпечення

У системі освіти  стрімко відбуваються зміни, сутність і стратегічний напрям яких визначає Концепція «Нова українська школа». Головна її  мета – створити школу, у якій буде приємно навчатися і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації та вимоги щодо укомплектування перших класів.

На їх виконання відділом освіти Буринської районної державної адміністрації для навчання майбутніх першокласників придбано дидактичні матеріали: набір цифр, набір моделей геометричних тіл та фігур, математичний планшет, танграм, модель механічного годинника, наочно-дидактичний матеріал з англійської  та української мови на магнітах «Абетка українська» та «Абетка з англійської мови», демонстраційний набір цифр і знаків, набір мірного посуду, набір лічильного матеріалу, дитяча карта світу та дитяча карта України, ляльковий театр, килимок-конструктор з пазлів, спортивно-корекційна гра «Кинь кільце». Для забезпечення якісного навчального процесу майбутніх першокласників закуплено  коркові та  мультимедійні дошки і проектори.  

До забезпечення Нової української школи долучилися і народні депутати: Непочатов О.М. для всіх першокласників району придбав планшети, а Лаврик М.І. – виділив кошти на придбання шкільних меблів. Нині оголошено тендер на закупівлю меблів і ноутбуків та багатофункціональних пристроїв.


Навчальні матеріали для роботи з першокласниками

Наказ про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у НУШ

Наказ про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптації учнів першого класу у НУШ

Свідоцтво досягнень

Свідоцтво досягнень (2)

Концепція НУШ

Звернення до вчителів

Наказ про затвердження методичних організацій щодо організації освітнього простору

Державний стандарт початкової освіти

Про НУШ


Наші першокласники