Відділ освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Сумської області

Про телеуроки на каналі «Київ»

 

Через карантин і припинення навчального процесу у Києві від 16 березня на телеканалі "Київ" будуть показувати телеуроки. Як повідомляє Департамент освіти і науки КМДА, для цього телеканал відводитиме дві години ефірного часу.

Наразі, на каналі уже розміщено уроки з історії, англійської та німецької мов, та біології.

Переглянути уроки можуть усі бажаючі за посиланням на YouTube-сторінку каналу. Насамперед телеуроки транслюватимуть для учнів випускних 9-х та 11-х класів. До ефіру входитимуть 4 уроки з різних предметів, тривалістю по 30 хвилин. Також для вивчення окремих тем з української мови та математики для учнів 11-х класів будуть організовані щотижневі вебінари та вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси» для учні 5-11 класів. А для вчителів проведуть вебінар з приводу організації дистанційного навчання. Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/5356-zapusk-teleurokv-u-shkolah?fbclid=IwAR0-m9WsHyJwOtLvMMXVtGYYXbkUSbYF9bwmnx1nyEVsIr8_2bpjY2SwGSU

 « повернутися до списку новин