Відділ освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Сумської області

Форум батьківської громадськості

7 лютого 2020 року в приміщенні Буринської районної державної адміністрації відбувся районний форум батьківської громадськості на тему «Запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми».

Організатором форуму став відділ освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації.

У роботі форуму взяли участь голови батьківських комітетів та педагоги шкіл району.

На форумі відбувся розгляд та активне обговорення таких питань:

1. Державна система захисту прав дітей.

2. Насилля та жорстоке поводження з дітьми в сім’ї та його попередження.

2.Насилля, якого зазнають діти в дитячому середовищі.

4. Правовий захист дітей від насилля.

Активними учасниками форуму були методист відділу освіти, молоді і спорту Буринської РДА Гарбуз Л.В., начальник служби у справах дітей Буринської РДА Глобенко Д.А., начальник сектору превенції Буринського відділу поліції Демченко Ю.М., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Конопленко Т.В., головний спеціаліст відділу Буринське бюро правової допомоги Тюндер А.В.

Проблема насилля відносно дітей останнім часом стала обговорюватись та висвітлюватись в Україні дедалі частіше. Проте законодавство з питань попередження сімейного насильства стане ефективним захистом від насильства в родині чи в будь-якому іншому середовищі лише за умови широкого доступу до інформації із проблеми профілактики насильства в сім’ї, школі, плідного співробітництва громадських організацій та органів влади, а також активної протидії кожного з нас в цьому принизливому для людської гідності явищу. У цьому переконані організатори та учасники форуму, тому такі заходи в нашому районі будуть проходити і надалі.« повернутися до списку новин