Відділ освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Сумської області

Семінар директорів

У п’ятницю, 21 02.2020 року, на базі Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.Г.Михайлика проведено районний семінар директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму в освітньому середовищі – ключовий компонент концепції Нової української школи».

Програма семінару була досить насиченою. Відкрив семінар начальник відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Дишковець Микола Іванович, який у своєму виступі зупинився на актуальних питаннях освітянського життя в районі.

Наступним етапом роботи було відвідування відкритих уроків у початковій школі та уроку географії в 6 класі, які продемонстрували втілення педагогіки партнерства на практиці. Цікавим і змістовним був тренінг, проведений директором школи Гриценко Тамарою Іванівною, на тему «Батьки – педагоги – учні: від діалогу до партнерства», у ході якого керівники закладів освіти вирішували різноманітні питання, що стосуються сучасного підходу до навчально-виховного процесу, та виступ «Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму в освітньому середовищі».

Також учасники семінару переглянули родинне свято «Торжество рідної мови», приурочене Міжнародному дню рідної мови.

По завершенню семінару проаналізовано відкриті уроки, методичний та виховний заходи, надано рекомендації.« повернутися до списку новин